O nas

O NAS

 

Cieszymy się, że chcesz się nas poznać!

Jesteśmy osobami, które na własnej skórze przekonały się o leczniczym potencjale CBD. W ostatnich latach pojawia się coraz więcej badań naukowych potwierdzających pozytywny wpływ kannabidiolu na organizm. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć swój olej, który będzie najwyższej jakości, ale w korzystnej cenie. Chcemy, żeby jak najwięcej osób mogło spróbować terapii kannabidiolem. Zależy nam na tym, żeby konopie przestały być niesłusznie kojarzone z narkotykiem.

Olejki wytwarzamy w nowoczesnym laboratorium. Do pozyskiwania CBD używamy ekstrakcji nadkrytycznym CO2. Dzięki temu olejki mają pełną gamę fitokannabinoidów, terpenów i flawonoidów. Posiadamy certyfikat EU GMP gwarantujący kontrolę jakości surowców i całego procesu produkcji.

Chcemy dbać o środowisko i Ziemię. Dlatego zdecydowaliśmy, że część pieniędzy z Waszych zakupów na niniejszej stronie będziemy przekazywać fundacji WWF. Więcej informacji tutaj.

Przykładamy również wagę do materiałów, których używamy. Opakowania do wysyłki są kartonowe, wypełniane wełną drzewną dla zabezpieczenia zawartości. Zadbaliśmy też, by naklejki na list przewozowy były ekologiczne. Nie są one plastikowe, a wykonane z celulozy.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, użyj zakładki Kontakt lub pisz: info@cbdprasanti.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl